Sprzedawca

2 400,00 - 2 900,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Nowy Targ
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 400,00 - 2 900,00 zł
  • Dodano 2019.07.03

Opis stanowiska

praca sprzedawca Nowy Targ, praca handlowiec Nowy Targ, praca kasjer Nowy Targ

Aktywna obsługa Klienta zgodnie ze standardami Firmy
Realizacja planów sprzedażowych
Wykonywanie zadań związanych z funkcjonowaniem Salonu

Wymagania

Są nastawione na obsługę Klienta
Są wielozadaniowe i nie boją się wyzwań
Są dyspozycyjne, mogą pracować w weekendy
Angażują się w wykonywaną pracę
Posiadają doświadczenie w aktywnej sprzedaży – jako dodatkowy atut
Oferujemy

Ciekawą i rozwojową pracę w młodym, energicznym zespole
Atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od realizacji założonych celów
Szkolenia wdrożeniowe i produktowe
Pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Zniżki pracownicze
Kartę Multisport
Umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie

Ważne do: 2020.07.02, wyświetleń: 106

nr ogłoszenia: 2486