Magazynier

0,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Nowy Targ
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 0,00 zł
  • Dodano 2019.06.27

Opis stanowiska

praca magazyn Nowy Targ, praca produkcja Nowy Targ, praca fizyczna Nowy Targ

  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez wykonywanie powierzonych czynności
  • Organizacja pracy na stanowisku w sposób zapewniający rozładunki dostaw oraz dostarczenie surowców i opakowań na czas
  • Analizowanie zapotrzebowania
    materiałowego zgodnie z planem produkcyjnym i wykonywanie zamówień z
    magazynów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Wydawanie surowców i opakowań na produkcję
  • Załadunki i rozładunki samochodów
  • Wykonywanie inwentaryzacji i wyjaśnianie rozbieżności w stanach magazynowych
  • Kontrola jakości surowców dostarczonych na magazyn jak i wydział oraz znajdujących się na magazynie wydziałowym
  • Kontrolę jakości wyrobu gotowego podczas załadunku pod względem uszkodzeń i braków oraz jakości palet
Wymagania

Poszukujemy osób, które:

Posiadają uprawnienia na wózki widłowe
Potrafią obsługiwać skaner ręczny
Posiadają umiejętność obsługi systemów, tworzenia dokumentów wysyłkowych, wpisów reklamacyjnych, operacji przyjść i przesunięć
Są otwarte na podejmowanie nowych wyzwań
Oferujemy

Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o uznanej marce, nastawionej na rozwój pracowników, ceniącej różnorodność i tolerancję w organizacji
Pakiet benefitów, w tym m.in. pakiet LuxMed, kartę Multisport oraz dofinansowanie do dojazdu do pracy
Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

Ważne do: 2020.06.26, wyświetleń: 114

nr ogłoszenia: 2403